baslav
 
نويسندگان
لینک دوستان
لينكي ثبت نشده است
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :

توليدي عمده جوراب ، جوراب يكي از پوشاك مهم در همه جاي دنيا است‌ به گونه اي كه انواع جوراب هاي مختلف با استفاده از نخ هاي گوناگون بافته مي شوند.

 


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۴ مهر ۱۳۹۹ ] [ ۰۳:۳۸:۴۵ ] [ admin ]

بچه هايي كه اضافه وزن دارند تافته جدا بافته ندانيم .اگر فرزند شما داراي اضافه وزن است براي او محيطي فراهم كنيد كه مورد حمايت قرار گيرد و انگيزه تغيير در او بوجود آيد. راه حل اساسي براي اين مساله بايد جست.اين را بفهميم ، بسيار مشكل است كه شما همسالانتان را در مدرسه ببينيد كه هركدام خوراكي ها و غذاهاي مورد علاقه خود رامي خورند و شما مجبوريد با يك غذاي رژيمي و بي مزه روز را بگذرانيد.بايد ابتدا در خا نواده تحريم فست فود ها براي تمام اعضا جاري باشد تا كودك بداند اين قوانين الزام و اهميت حياتي دارند و دوما سعي شود كه وعده هاي غذايي تمام اعضا، خانواده را به مرور كم كرد ، اين كار هم براي كودكان خوب است وهم براي بزرگسالان و در ضمن كودك اين كار را به عنوان يك قانون جديد در ذهن نهادينه ميكند و اجبار فردي روي آن نمي بيند و حالت تدافعي به خود نمي گيرد.

 


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۴ مهر ۱۳۹۹ ] [ ۰۳:۳۷:۳۶ ] [ admin ]

ليفتراك تويوتا، در ميان ليفتراك هاي ژاپني يكي از شناخته شده ترين و معروف ترين ليفتراك ها كه از برندهاي مشهور در حال حاضر ليفتراك در دنيا مي باشد، ليفتراك تويوتا است.

 


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۳ مهر ۱۳۹۹ ] [ ۰۲:۳۹:۰۵ ] [ admin ]

اين هديه مي تواند در ازاي تلاش و يا بعكس وقتي كودك حتي درست عمل نكرده نيز داده شود و بالاخره زماني مي توان اطمينان خاطر داد كه از كودك انتظاري نداشت....


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۳ مهر ۱۳۹۹ ] [ ۰۲:۳۷:۵۸ ] [ admin ]

قيمت لوله برق ، يكي از تجهيزات كاربردي كه در تاسيسات ساختماني به كار برده مي شود، لوله برق مي باشد. لوله هاي برق از آنجايي كه داراي انواع مختلفي هستند و با قيمت‌هاي مختلفي نيز به فروش مي‌رسند.

 


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۲ مهر ۱۳۹۹ ] [ ۰۴:۰۴:۳۷ ] [ admin ]

آيا تا به حال به عنوان يك مدير يا رهبر كسب و كار با چنين شرايطي برخورد كرده ايد؟ كارمندان بسيار خوبتان به طور ناگهاني استعفا دهند. يكي از مشتريان كليدي تان كه نقش زيادي بر درآمد شما داشت، ديگر از شما خريد نكند. شركت جديدي ظاهر شود و شما را از بازار كنار بزند. در جذب سرمايه ناموفق عمل كنيد. دچار مشكل سلامتي شويد. فهرست بلندبالايي از كارهايي داشته باشيد كه بايد انجام شوند و حتي ندانيد كه بايد از كجا شروع كنيد. مدتي طولاني گذشته باشد و شما به ياد نياوريد كه آخرين بار كي خنديده ايد.

 


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۲ مهر ۱۳۹۹ ] [ ۰۴:۰۳:۲۸ ] [ admin ]

تركيه به عنوان يك كشور با تاريخ غني، ميراث فرهنگي چشمگير و جذاب و آب و هواي زيبا و سواحلي به عنوان مكان هاي جذاب به خصوص مكان هايي در شهرهايي همچون آنتاليا، بدروم و فتحه شناخته شده است. خريد ملك در تركيه يكي از روش هاي سرمايه گذاري و اخذ اقامت در اين اين كشور مي باشد. اما اتباع خارجي تنها مي توانند عراضي و آپارتمان هاي مشخص شده از سمت دولت تركيه را خريداري نمايند و امكان خريد ملك در دهكده ها و يا مناطق روستايي و همينطور اجازه خريد ملك در اطراف مناطق نظامي را ندارند. اجاره ملك در تركيه نيز مي تواند سبب اخذ اقامت موقت در تركيه شود، البته قوانين مربوط به اين روش در سال 2020 تغيير يافته است، كه در ادامه بررسي خواهد شد.


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۱ مهر ۱۳۹۹ ] [ ۰۵:۲۰:۳۹ ] [ admin ]

اگر از كساني هستيد كه برنج زيادي درست مي كنيد و هربار برنج مي ماند و برنج پخته مانده را در وعده ي بعدي مصرف مي كنيد، حتما اين مقاله را بخوانيد.

 


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۱ مهر ۱۳۹۹ ] [ ۰۵:۱۸:۴۶ ] [ admin ]
[ ۱ ]
.: Weblog Themes By tinblog :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
نظرسنجی
[#VoteTitle#]
[#VTITLE#]
     نتیجه
لینک های تبادلی
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت   لغو عضویت
امکانات وب